“Не вважаю, що у мене булімія“: Оля Полякова назвала свою справжню вагу та розповіла, що робить у разі переїдання

Автор: Лобанова Єлизавета

Оля Полякова у новому випуску "Дорослі дівчата" з Машею Єфросиніною зізналася, скільки важить насправді, і яку свою вагу вважає ідеальною. Крім того, зірка вперше зізналася шанувальникам, що має психологічну проблему, з якою вона ніяк не бореться.

“Не вважаю, що у мене булімія“: Оля Полякова назвала свою справжню вагу та розповіла, що робить у разі переїдання - today.ua

Полякова зізналася, що важить 67 кг. Цю вагу вона спеціально утримує, адже нормальна вага артистки без дієт – 70 кг. Для того, щоб виступати на сцені та влазити у сценічні костюми, Полякова змушена регулювати набрані кілограми. Позбавляється їх вона іноді нетрадиційним способом. Артистка "вириває" зайву їжу.

Маша Єфросиніна запитала співачку, навіщо вона так робить, адже це дуже шкідливо. Вона припустила, що така звичка може говорити про наявність булімії.

"Я хочу зізнатися, я не страждаю на булімію, але якщо я пережираю, - я йду і вириваю їжу", - сказала в ефірі Оля Полякова.

Популярні зараз

Багато українців не підозрюють, що мають право на доплату до пенсії у розмірі однієї п'ятої її частини

Турецька формула миру: що пропонує Ердоган, і чому Зеленський проти

Українці можуть поповнити свій страховий стаж для пенсії, оформивши догляд за родичем

Понад мільйон українців платять за газ більше, ніж фактично споживають

Полякова зазначила, що не вважає, що має булімію. Артистка просто позбавляється зайвої їжі, якщо у неї попереду якісь зйомки, де потрібно бути у формі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Це не відбувається системно. Це відбувається тоді, коли в мене дедлайн, а я об'їлася. Я знаю, що коли ти об'їдаєшся, то їси усе. Але в мене не така історія. Це якщо я пішла у ресторан, з'їла пасту, піццу, а потім ще десерт, і я із таким повним шлунком...", - пояснила свою позицію артистка.

Раніше Оля Полякова зізналася, чому лікується у психотерапевта, і скільки коштує один сеанс її реабілітації.