“Неважливо з ким...“: “Холостячка“ Ксенія Мішина розповіла про свою самотність

"Холостячка" Ксенія Мішина тиждень тому розлучилася зі своїм коханим Олександром Еллертом. Актриса майже весь свій час зараз проводить на знімальному майданчику телешоу "Україна має талант", тому страждати їй ніколи. Тим більше, судячи з того, як розлучилася пара, у них один до одного не залишилося жодної прихильності.

“Неважливо з ким...“: “Холостячка“ Ксенія Мішина розповіла про свою самотність - today.ua

Героїня першого сезону шоу "Холостячка" зізналася, що тільки наодинці з собою усвідомила кілька важливих речей. Найголовніше, 32-річна актриса зрозуміла, що самотність її не лякає, оскільки вона впевнена, що одного разу зустріне близьку людину.

"Гей, самотність, а ти не такий монстр, яким я раніше тебе уявляла, яким нав'язує тебе суспільство. Самотність страшна тільки тому, хто настільки зрадив себе, що впевнений, що ніхто більше ніколи не захоче присісти поруч і розділити їжу ..." , - написала Мішина в своєму пості.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ксенія Мішина (@ misha.k.ua)

Ксенія Мішина вважає, що на самоті народжується творчість. Вона, як творча людина, активно зараз увіллється в роботу, тим більше цікаві проєкти у Мішиної є.

"... Саме в самотності стає чутно когось, хто більше ніж ти звик думати про себе. Когось, хто цікавіше. Він не боїться осуду і обговорення. Цей хтось абсолютно вільний. Я так рада дізнатися і любити цю частина себе ", - зізналася шанувальникам Мішина.

Раніше "Холостячка" Ксенія Мішина назвала справжню причину розлучення з Олександром Еллертом.