“Перевершила матір“: старша дочка Олі Полякової вразила схожістю зі співачкою

Старша донька Олі Полякової багато в чому схожа на свою зіркову маму, особливо фігурою. Мама та донька часто позують у соціальних мережах в однакових купальниках та вбраннях в одному стилі. Нещодавно Маша Полякова показала в Instagram фото із мамою, на якому вони позують у стильних молодіжних образах.

“Перевершила матір“: старша дочка Олі Полякової вразила схожістю зі співачкою - today.ua

Рудоволоса Маша одягнена в светр-оверсайз, поверх якого на шиї дівчини висить масивний срібний ланцюг. Поруч із нею у кепці, джинсах, теплому дутому жилеті та світлих джинсах стоїть блондинка Оля Полякова.

У підписі до публікації Маша Полякова поцікавилася у фоловерів, наскільки вони з мамою схожі за шкалою від 1 до 10. “Перевершила матір“: старша дочка Олі Полякової вразила схожістю зі співачкою Більшість шанувальників відзначили, що вони й справді дуже схожі, але є й ті, в очах яких Маша більше схожа на батька. Дівчинку-підлітка часто висміюють у Мережі за те, що вона не така гарна, і не така струнка, як мама. Проте цього разу хейтери пожаліли Машу.

"На 7. Тобі б волосся як у мами і були б копії", "На 5, схожі фігурами, зовнішність і темперамент різні", "Обидві красуні", "З одного боку схожі дуже, з іншого абсолютно різні. Обидві красиві, молоді, сильні особистості", 9/10 зовні дуже схожі, але мені здається, що характером і волоссям різні", - написали підписники Маші Полякової.

Раніше Оля Полякова показала фото своєї молодшої доньки Аліси, яка не схожа на свою старшу сестру.