“Приїхала привітати з Португалії“: DZIDZIO показав рідкісне фото із мамою у день свого 38-річчя

DZIDZIO 20 листопада відзначив своє 38-річчя. Цього дня артист виступив на "Вечори прем'єр" із Катею Осадчою, де презентував дуети з Олею Поляковою та Олександром Пономарьовим. Виконавець показав на сторінці в Instagram рідкісне фото із мамою, яка спеціально приїхала з Португалії на день народження сина.

“Приїхала привітати з Португалії“: DZIDZIO показав рідкісне фото із мамою у день свого 38-річчя - today.ua

"Мій щасливий день народження! Мама приїхала з Португалії мене привітати", – підписав фото DZIDZIO.

На знімку мама артиста люблячи цілує його в щоку. У руках у неї гарний осінній букет жовтих хризантем. DZIDZIO виглядає на фото дуже щасливим, адже побачити маму для нього – справжнє свято.

У соцмережах DZIDZIO привітали з днем народження його колишня дружина SLAVIA та кума Оля Цибульська, а також колеги та друзі – Андрій Джеджула, Соломія Вітвіцька, Олексій Суханов, Ольга Слон та інші.

"Многії літа і мамі вітання!", "З Днем народження! І многії літа мамі!!! Тільки злетів і душевної рівноваги! Ти крутий!" Вітаю з днем народження. Бажаю щоб Ви як Михайло Хома звучали по всій нашій Україні, адже такого голосу як у Вас немає жодного”, - написали коментатори під фото.

Кума артиста Ольга Цибульська у своєму Instagram привітала DZIDZIO з днем народження та опублікувала спільне архівне фото.

“Приїхала привітати з Португалії“: DZIDZIO показав рідкісне фото із мамою у день свого 38-річчя "З днем народження, куме. Цей хлопець на фотці багато мріяв і ти його не підводиш", - написала Цибульська.

Раніше повідомлялося, що SLAVIA розповіла неприємну правду про стосунки DZIDZIO зі своєю кумою Ольгою Цибульською.