“Сама заробила“: Маша Полякова розсекретила дорогий подарунок, який подарувала зірковій мамі на 38-річчя

Оля Полякова 17 січня відзначила своє 38-річчя. Зірка влаштувала вечірку для своїх друзів, на якій також були присутні її чоловік Вадим та дочки – Маша та Аліса.

“Сама заробила“: Маша Полякова розсекретила дорогий подарунок, який подарувала зірковій мамі на 38-річчя - today.ua

17-річна Маша Полякова вручила мамі дорогий подарунок, що залишиться в неї на все життя. Дівчина за свої зароблені блогерством гроші купила ювелірну прикрасу – хрестик.

"Я подарувала їй хрестик зі смарагдами. Я його купила тільки за гроші, які сама заробила. Хіба що тисячу гривень мені тато дав. Але все інше я заробила самостійно", - розповіла Маша Полякова.

На вечірці на честь дня народження Олі Полякової її старша дочка постала у яскравому образі, який не міг залишитись непоміченим. Дівчина одягла на себе червоний блискучий костюм, що складається з широких штанів та піджака вільного крою, чорну краватку, грубі чорні черевики, і доповнила свій лук високим кінським хвостом та чорними стрілками на очах. “Сама заробила“: Маша Полякова розсекретила дорогий подарунок, який подарувала зірковій мамі на 38-річчя Сама іменинниця Оля Полякова на своїй вечірці блищала у сяючій чорній міні-сукні з паєтками. Вбрання у всій красі підкреслило підтягнуту постать і нескінченно довгі та стрункі ноги знаменитості, яка зовсім не виглядає на свій вік.

Раніше повідомлялося, як донька Олі Полякової першою привітала зіркову маму із її днем народження.

ДЖЕРЕЛОtsn.ua