“Щось пішло не так...“: фіналіст “Холостячки“ Дмитро Шевченко прокоментував свою поразку на шоу

Фіналіст романтичного реаліті-шоу "Холостячка-2" Дмитро Шевченко, який боровся за серце Злати Огневич разом із ще двома чоловіками, прокоментував свою поразку. Незважаючи на те, що шанувальники Злати Огнєвіч були впевнені у її виборі на користь Дмитра, співачка прийняла пропозицію руки та серця від 31-річного підприємця Андрія Задворного.

“Щось пішло не так...“: фіналіст “Холостячки“ Дмитро Шевченко прокоментував свою поразку на шоу - today.ua

Хейтери масово накинулися на Злату і почали захищати Дмитра. Проте "Холостячка" зробила свій вибір. 38-річний Дмитро опублікував на своїй сторінці в Instagram пост, у якому поділився роздумами щодо вибору Злати.

"Для мене це був дуже складний шлях. Ці три місяці перевернули моє життя з ніг вщент. Часом здавалося, що я проживаю найкращі дні у своєму житті. Мені навіть здавалося, що я почав хотіти вперше в житті відкриватися, але щось знову пішло не так. Чесно, прямо зараз, я навіть не знаю, що сказати вам, навіть не знаю, що сказати самому собі. Життя складна штука і знайти людину з якою закохаєшся взаємно, теж виявляється не просто...", - написав Дмитро.

У фіналі "Холостячки" Дмитро Шевченко зізнався Златі Огнєвіч у коханні, проте вона не змогла відповісти чоловікові взаємністю, що поранило його до сліз. Він пішов, не сказавши жодного слова головній героїні. Незважаючи на розбите серце, Дмитро впевнений, що зустріне дівчину, з якою буде щасливий.

"Я точно знаю, що я зустріну ту людину, з якою буду по-справжньому щасливий!", - написав він у Instagram.

Раніше "Холостячка" Злата Огнєвіч різко відповіла всім хейтерам свого обранця Андрія Задворного.