“Так швидко росте“: Катя Осадчая показала ніжне фото з 3-місячним сином Данилом

Катя Осадча поділилася милим фото із молодшим сином Данилом, якому вже три місяці. Телеведуча зізналася, що малюк дуже швидко росте. Осадча, як і раніше, не показує обличчя сина, але регулярно публікує з ним селфі.

“Так швидко росте“: Катя Осадчая показала ніжне фото з 3-місячним сином Данилом - today.ua

"Так швидко росте наш Данилко", - поділилася Катя Осадча.

“Так швидко росте“: Катя Осадчая показала ніжне фото з 3-місячним сином Данилом На фото в Instagram Катя Осадча позує у білій майці та з макіяжем на обличчі. Мабуть, фото було зроблено одного дня, коли телеведуча повернулася зі зйомок. Весь вільний від роботи час Осадча проводить зі своїми дітьми. Решту часу з ними перебуває чоловік Юрій Горбунов. Він з усією відповідальністю замінює матір сімейства, поки вона працює.

Осадча тримає малюка на руках спиною до камери та мило посміхається. 3-місячний Данило вже сам тримає голівку і підписники Осадчої почали захоплюватися її знімком із сином. Проте, багато хто обурений тим, що їх кумир так багато працює і мало часу проводить із Данилом.

"Катюша, треба більше проводити години з дітьми, підпис під фото як від чужої жіночки, швидко ростуть тільки сусідські діти", " "Таке миле та ніжне фото... Катя, ви супер!", Який гарний карапузик", Якщо Іван копія Юра, то Данилко напевно копія мама!", "Ви з ним мало буваєте...", - написали фоловери.

Раніше повідомлялося, що Катя Осадча у вечірній сукні з високим розрізом похвалилася рідкісним фото з Юрою Горбуновим.