“Тотальне возз'єднання із собою“: Ксенія Мішина показала, як проводить час у Буковелі

Ксенія Мішина разом зі своїми подругами та 9-річним сином поїхала на відпочинок у Буковель. Компанія зупинилася у селищі Яблуниця Івано-Франківської області. Щодня актриса ділиться зі своїми підписниками фото на фоні гір, природи та знімає Stories в Instagram.

“Тотальне возз'єднання із собою“: Ксенія Мішина показала, як проводить час у Буковелі - today.ua

Мішина не припиняє рекомендувати своїм фанатам місце, де вона відпочиває. Атмосфера на фото справді надихає.

"Ну тут тотальне возз'єднання з собою у дикій природі", - підписала Мішина один із кадрів.

“Тотальне возз'єднання із собою“: Ксенія Мішина показала, як проводить час у Буковелі Ксенія Мішина разом із подругами відпочиває у котеджному містечку з видом на Говерлу та Петрос, який розташований з усіх боків у лісі.

Актриса у своїх Stories у Instagram показала, що разом із нею відпочивають її подруги, з якими вони ходять у лазню, п'ють вино, фотографуються. Також Мішина показала і свого сина, щоб підписники не ставили їй зайвих запитань. “Тотальне возз'єднання із собою“: Ксенія Мішина показала, як проводить час у Буковелі

"Сказати чесно ми довго думали чи їхати. Але перебіг усіх подій, знайомств з людьми, єднання з природою і погода змусили вкотре переконатися в тому, що сумніви можуть багато чого позбавити", - написала в Stories Мішина.

“Тотальне возз'єднання із собою“: Ксенія Мішина показала, як проводить час у Буковелі Раніше повідомлялося, що Ксенія Мішина відправила маленького сина до тренувального табору з виживання.