“Треба президентові наваляти“: Олена Кравець розповіла, як її 5-річний син реагує на війну

Автор: Лобанова Єлизавета

Актриса "Кварталу 95" Олена Кравець розповіла про те, як її родина переживає війну, і що говорять про це її 5-річна донька та син. В ефірі програми "Сніданок. Онлайн" Кравець повідомила, що вона разом із дітьми та своїми батьками перебуває в безпеці, а її чоловік зараз у Києві.

“Треба президентові наваляти“: Олена Кравець розповіла, як її 5-річний син реагує на війну - today.ua

"Ваня все відчув дуже швидко. Я спочатку намагалася знайти слова, пояснювала, чому ми ночуємо поза домом, чому переїжджаємо. А потім він сказав: "Мамо, а там у Києві вибухи? Це на нас Росія напала?" Я зізнаюся, що навіть трохи затремтіла...", - розповідає Кравець.

Олена Кравець також розповіла, наскільки свідомо її п'ятирічні діти сприймають сьогоднішні реалії.

"Син каже: "Так треба нам не сюди їхати, а до Росії. І там їм все сказати в очі і президентові наваляти". Тобто вони все розуміють. Катя більше закривається від цієї інформації, бачить нас усіх – і їй уже добре. Але вони дуже хочуть додому, як і ми всі. І я їх запевняю, що ми скоро повернемося, все будемо разом і буде багато роботи у Києві, треба буде відновлювати наше місто та країну", – розповіла Кравець.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

У воєнний час Олена Кравець зосередилася на допомозі дітям. Актриса озвучує міні-ролики в онлайн-школі "Паляниця" та записує казки для дітей, які ховаються у бомбосховищах.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"У нас є онлайн-школа, яку організували мої друзі з Одеси. Мене запросили взяти участь у цій ініціативі, і я з радістю погодилася, бо я дуже люблю працювати голосом, і коли це стосується анімаційних уроків для дітей, то я із задоволенням ", - додала Кравець.

Раніше повідомлялося, як Олександр Пономарьов привітав свою старшу дочку із 24-річчям під час війни.