“Ти все чуєш серцем ...“: Олег Винник зворушливо привітав свого друга-продюсера з днем народження

Олег Винник 14 серпня привітав свого друга і продюсера Олександра Горбенка з його днем народження. Йому виповнилося 52 роки, і Винник на своїй сторінці в Instagram не міг не поділитися радісною подією. Артист вже давно називає Горбенко своїм братом, адже між ними ще багато років тому склалися дуже теплі стосунки.

“Ти все чуєш серцем ...“: Олег Винник зворушливо привітав свого друга-продюсера з днем народження - today.ua

Винник розмістив архівне відео, на якому він з дружиною Таюне і своїми бек-вокалістами під пісню "Александр, Александр, человек наш дорогой" вітає продюсера з його днем. Артист зазначив, що сьогодні вони не зможуть разом сісти і відзначити день народження за одним столом. Як відомо, продюсер Винника проживає зараз не в Україні.

"Дорогий Олександре! З Днем народження Тебе, Брат !!! У мене серце зараз як велика повітряна куля. А в ньому найтепліші і найщиріші до Тебе побажання і привітання. І нехай сьогодні нема за одним столом, а на відстані, але Ти все чуєш серцем, мій Друг !!! Щастя! Здоров'я! Любові вічної! Многая літа !!! ", - написав у своєму привітанні Олег Винник.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Олег Винник (Olegg Vynnyk) (@ olegg.vynnyk)

Шанувальники Олега Винника приєдналися до поздоровлень Олександру Горбенко в коментарях.

"Олександр, з Днем народження! У Олега Анатолійовича черговий шедевр, суппер привітання для вас і у вас неймовірно вдячний друг", "Ви знайшли один одного !! І це круто, здорово, здоров'я і невичерпної енергії", "Це дуже круто, коли тебе оточують друзі і люди, з якими ти можеш просто бути собою! з іменинником! Многії літа !!! ", - написали фоловерів.

Раніше Олег Винник на старому "кукурузнику" кілька разів піднявся в небо, щоб насолодитися красою України.