“У нас немає нічого спільного“: Юрій Горбунов назвав головну відмінність українців від росіян

Автор: Лобанова Єлизавета

Телеведучий Юрій Горбунов опублікував на своїй сторінці в Instagram нове відео, в якому розмірковує над головними відмінностями між росіянами та українцями.

“У нас немає нічого спільного“: Юрій Горбунов назвав головну відмінність українців від росіян - today.ua

Горбунов акцентував увагу на тому, яке розмаїття матюків звучить у розмовах російських солдатів з їхніми родичами. У той час як українські сини спілкуються зі своїми матерями на "ви", російські звертаються до своїх з матом. У цьому, за словами телеведучого, величезна відмінність у наших націях.

"Ми не просто різні народи – між нами взагалі нічого спільного немає... Де ж їхня російська література, на якій вони виховувалися? Де ж їхній театр? Цих орків ми просто зобов'язані перемогти. Це не люди. Це нелюди. У них навіть нормальної мови немає. Слава Україні. Ми переможемо", – сказав Горбунов.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Продюсер.Телеведучий (@gorbunovyuriy)

Популярні зараз

Стало відомо, кому хочуть віддати особливо цінні землі України

Українські військові більше не бачать сенсу в ударах по Кримському мосту: з'явилось роз'яснення від речника ВМС

Чоловіки можуть не носити з собою військовий квиток: у Міноборони заявили про зміни обліку

Ще одна європейська країна заявила про намір відправити українських ухилянтів додому

Дружина Юрія Горбунова, Катя Осадча, 19 березня опублікувала знімок із їхнім молодшим сином Данилом, якому сьогодні виповнилося 7 місяців.

За словами телеведучої, вона зовсім забула про цю дату, адже "всі загубилися у числах та датах, рахуючи дні війни та смерті дітей".

"Не треба не забувати, наскільки сильно ми потрібні нашим дітям… почитати, обійняти, пояснити, не відмахуватися. Навіть найменші всі відчувають, вони гірше їдять, здригаються від звуків. Вони ще не знають, що їм вдалося залишитися живими, ці жахливі слова «пощастило», але треба зробити все, щоб їхнє життя хоча б приблизно було нормальним, наскільки це можливо. Мами, сил вам", - звернулася до всіх українських жінок Катя Осадча.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:
Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Katya Osadcha (@kosadcha)

Раніше співачка Світлана Лобода розповіла, як допомагає Україні під час війни.