“У нас як у всіх“: Камалія розповіла, як війна позначилася на бізнесі її чоловіка-мільярдера

Українська співачка Камалія, яка одржена на пакистанському мільярдеру Мохаммаду Захуру, розповіла, як змінився фінансовий стан її родини під час війни. В інтерв'ю Славі Дьоміну зірка зізналася, що через війну у її чоловіка зупинився бізнес.

“У нас як у всіх“: Камалія розповіла, як війна позначилася на бізнесі її чоловіка-мільярдера - today.ua

"У нас як у всіх. Нічого не працює. Бізнес стоїть. Наш бізнес через місяць може ще якось почне працювати, але тільки на якихось відсотках. Почне працювати все тільки після війни", - розповіла Камалія.

Сама Камалія у воєнний час нічого не заробляє, хоч і продовжує працювати. Вона їздить із благодійними концертами Європою на підтримку України.

"Зараз я працюю, їжджу по всій Європі, щоб залучити якнайбільше багатих людей, які можуть допомогти, можуть підтримати Україну. Кожні 3-4 дні я даю благодійні концерти, зустрічаюся з впливовими людьми", - розповіла співачка.

За словами зірки, європейці вже втомилися допомагати Україні, тому що у них самих через цю війну розпочалися фінансові труднощі.

"У них теж економічна криза, піднялися ціни на продукти, паливо. Страждають усі, вся Європа, світ. Але ж вони розуміють, що Україна відстоює не лише свою свободу, безпеку, незалежність, а й бореться за безпеку всієї Європи, світу. Вони це розуміють", - прокоментувала артистка.

Раніше повідомлялося, який подарунок Камалія отримала від чоловіка-мільйонера на день народження.