“Я не курила 15 років“: Оля Полякова розповіла, як перейняла у старшої дочки шкідливу звичку

Оля Полякова та Маша Єфросиніна в новому випуску програми  "Взрослые девочки" обговорили своїх дочок-підлітків і поділилися труднощами у вихованні, з якими їм доводиться щодня стикатися. Зокрема, Полякова розповіла про шкідливу звичку 16-річної Маші, від якої вона не може відучити дочку.

“Я не курила 15 років“: Оля Полякова розповіла, як перейняла у старшої дочки шкідливу звичку - today.ua

Якось Оля застала Машу за курінням електронних сигарет. Тоді співачка відібрала у дівчини пристрій і спробувала закурити сама. Артистці сподобалося, і тепер вони з донькою курять разом, адже Маша Полякова не послухала зауваження матері.

"Я забрала і закурила. Це, дитинко, на твоїй совісті, що мати курить!", - звернулася вона до Маші прямо в ефірі програми. “Я не курила 15 років“: Оля Полякова розповіла, як перейняла у старшої дочки шкідливу звичку

Полякова також зізналася, що контролює дочку, щоб та не вживала алкоголь і намагається чуйно і уважно ставитися до дівчини, спостерігає за її настроєм і поведінкою. Мама з дочкою скоріше спілкуються як подруги, вони часто сваряться і можуть навіть називати один одного нецензурними словами. При цьому, артистка всього лише намагається бути ближчою до своєї дитини і хоче, щоб дочка їй довіряла.

"Я не знаю, яким чином зробити так, щоб ця коза не курила. Я не знаю, і ніхто не знає !," - висловилася Полякова.

Під час поїздки на Мальдіви Оля Полякова хотіла кинути курити одночасно з донькою, проте, Маша геть відмовилася позбавлятися від згубної звички. Більш того, дівчина часто публікує фото в соцмережах, де вона з сигаретою. Мабуть, підлітковий максималізм дається взнаки.

"Ми домовилися з нею на Мальдівах:" Я тебе дуже прошу. Я кидаю курити, і ти кидаєш курити. Ми з собою нічого не веземо! ". Я реально 10 днів нічого не курила. Виявилося, вона провезли в валізі (до речі, не можна везти електронні сигарети в валізі - вони можуть вибухати). Вона пішла на це і курила там весь цей час! І я в якийсь передостанній день це знайшла ", - розповіла Оля Полякова Маші Єфросиніній.

Раніше Оля Полякова розповіла про плани на вищу освіту 16-річної дочки.