“Я скривджений і мені боляче...“: учасник “Холостячки“ емоційно відреагував на свій виліт із шоу

Восьмий випуск шоу "Холостячка" залишив 41-річний бізнесмен Олег. Чоловік закохався у Злату Огневич, тому залишати проект йому було складно. Чоловік емоційно прокоментував свій виліт та зізнався, що йому дуже боляче, незважаючи на те, що після завершення зйомок уже минуло достатньо часу.

“Я скривджений і мені боляче...“: учасник “Холостячки“ емоційно відреагував на свій виліт із шоу - today.ua

Екс-учасник "Холостячки" розповів, що на церемонії троянд був розслаблений і за порадою Злати ні про що не переживав. Чоловік і справді не розраховував, що артистка відправить його додому. Олег подякував Златі за щирість, адже вона чесно зізналася чоловікові, що не готова бути його обраницею.

"Можливо виною тому моя довірливість, адже на тренуванні Злата Огневич обнадіяла мене, попросила не переживати і взагалі, як мені здалося цього тижня ми не погано провели час, і я показав себе ще з одного боку - сторони дорослого, серйозного чоловіка, який знає що хоче і робить конкретні кроки... Ми стали ближчими, я відчув приплив почуттів, мені захотілося стати ближчими... Але...Так здавалося тільки мені...", - написав екс-учасник "Холостячки".

“Я скривджений і мені боляче...“: учасник “Холостячки“ емоційно відреагував на свій виліт із шоу Олег зізнався, що досі закоханий у Злату Огневич і після завершення зйомок шоу залишається холостяком.

"Я вдячний їй за правду. Хоч і сильно засмучений, і навіть трохи скривджений ... Я жива людина зі своїми емоціями і переживаннями і ... сьогодні мені боляче. Але, я впевнений, що скоро настане завтра і мені стане легше", - написав екс- учасник "Холостячки".

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Плахотнюк Олег ? ХОЛ?СТЯЧКА 2 (@superolegodessa)


Раніше один із учасників проекту "Холостячка" розповів, хто пройде у фінал реаліті-шоу та завоює серце Злати Огневич.

ДЖЕРЕЛО24tv.ua