“Як брат та сестра“: старша дочка Ольги Сумської показала зимові фото з чоловіком

Дочка Ольги Сумської та її знаменитий чоловік Володимир Яглич часто з'являються разом на світських заходах, але їхні домашні фото у соцмережах з'являються рідко. Нещодавно на сторінці 31-річної Тоні Паперної в Instagram з'явилося фото, на якому вона позує з чоловіком у машині на фоні засніженого лісу.

“Як брат та сестра“: старша дочка Ольги Сумської показала зимові фото з чоловіком - today.ua

Антоніна сидить за кермом і позує в білій шапці та сірому пуховику. На її обличчі немає жодної краплі макіяжу. Чоловік сидить поряд на пасажирському сидінні і дивиться у камеру. На ньому одягнена чорна шапка та коричнева шкіряна куртка. У подружжя однаковий погляд. Підписники дочки Сумської наголосили, що вона з чоловіком схожа, як брат із сестрою. “Як брат та сестра“: старша дочка Ольги Сумської показала зимові фото з чоловіком

"Як же Ви схожі, реально як брат і сестра. Недаремно кажуть якщо твоя половинка, то схожі один на одного", "Мороз-червоний ніс!", "Татусі очі", - написали фоловери Паперної.

Зіркові батьки ймовірно залишили своїх малолітніх дітей під опікою няні, а самі рушили на зимову прогулянку у вихідний день. Подружжя одружене вже 6 років. Коли Антоніна Паперна вийшла заміж за російського актора, вона одразу ж переїхала жити до Москви, де й народилися їхні спільні діти – дочка Єва та син Данило. Актриса рідко приїжджає додому, востаннє її бачили в столиці на ювілеї бабусі восени цього року.

Раніше повідомлялося, що дочка Ольги Сумської з чоловіком у вечірньому вбранні вийшли у світ.