“Як же я помилявся...“: Алан Бадоєв відреагував на вбивства мирних жителів у Бучі

Український режисер Алан Бадоєв емоційно реагує на всі події в Україні, що відбуваються під час війни. Кліпмейкер залишається у рідному Києві. Гуляючи порожніми вулицями, він знімає відео для Instagram, в яких ділиться своїми думками щодо того, що відбувається в нашій країні. Після подій у Бучі Бадоєв зазначив, що такого не бачив навіть у фільмах.

“Як же я помилявся...“: Алан Бадоєв відреагував на вбивства мирних жителів у Бучі - today.ua

За словами режисера, він ніколи не міг уявити всього того, що вчинили російські окупанти на нашій землі.

"Доживши до 41 року я ніколи не ділив людей на чужих і своїх, для мене був важливий талант, без кордонів, без національностей і себе я вважав людиною миру. Як же сильно я помилявся, як багато часу я витратив не туди... Поки я живий, я щодня виправлятиму цю помилку, всі мої сили будуть спрямовані на те, щоб ніхто у світі не забув про ці дні війни…", - заявив режисер.

Алан Бадоєв приголомшений насильством, яке "рашисти" вчинили над простими людьми. Він називає російських військових "абсолютними нелюдами та втопленими в крові мразями". Як зазначив режисер, таке зло обов'язково має бути покарано.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Alan Badoev (@alanbadoev)

"Вже два дні я ходжу Києвом і просто рятую себе від неймовірної депресії, тому що бачу людей, вони ходять на вулицях, продовжують жити. Але складно ходити вулицями після побаченого в Бучі. Це за межами того, що ми могли бачити у фільмах. Я хочу, щоб у людей, які це зробили, віднялися руки та ноги, – емоційно висловився режисер.

Раніше Алан Бадоєв прокоментував святкування річниці окупації Криму в Росії.