“Знову закохана“: солістка KAZKA розповіла про свій новий роман з непублічним чоловіком

Солістка гурту KAZKA Олександра Зарицька рідко коментує подробиці свого особистого життя. Відомо, що в минулому році артистка розлучилася з хлопцем-іноземцем. В інтерв'ю програмі "Зірковий шлях" під час українського тижня моди Олександра зізналася, що знову закохана.

“Знову закохана“: солістка KAZKA розповіла про свій новий роман з непублічним чоловіком - today.ua

Артистка не назвала ім'я коханого, але розповіла, що він не публічна людина. Судячи з реакції зірки на питання про стосунки, поки що про щось серйозне говорити зарано.

"Я зараз зустрічаюся з хлопцем. Ні, не з шоу-бізнесу. У мене мрійливий закоханий настрій. Хто знає, що буде ...", - розповіла солістка KAZKA.

Попередній роман Олександри Зарицької теж був не з публічною людиною. За словами дівчини, юнак зачепив її тим, що не знав нічого про її популярність на батьківщині. Однак, стосунки не склалися, тому що чоловік шукав дружину, яка буде сидіти вдома і займатися побутом, а не зірку.

Солістка гурту KAZKA важко йде на контакт з чоловіками, тому що в її житті була любовна драма, яку вона важко перенесла. У 23 роки дівчина закохалася в хлопця, а він сприймав її виключно як друга. З тих пір Саші дуже важко в когось закохатися і відкрити своє серце.

Раніше солістка групи KAZKA Олександра Зарицька похвалилася вражаючою розтяжкою.