Регіна Тодоренко у день свого народження втратила близьку людину

Телеведуча Регіна Тодоренко 14 червня відзначає свій день народження. Їй виповнився 31 рік. На жаль, в настільки радісний день в родині Регіни сталося горе. Помер дідусь ведучої. Про це Тодоренко повідомила в своїх Instagram-Stories.

Регіна Тодоренко у день свого народження втратила близьку людину - today.ua

"Шкода, що слідом за хорошими новинами приходять погані", - написала телеведуча. А через деякий час додала: "Мені складно підібрати слова. І я не впевнена, що вони взагалі потрібні. Спочивай з миром, дідусь Альоша".

Регіна Тодоренко у день свого народження втратила близьку людину Регіна Тодоренко зараз відпочиває разом зі своїм сином Майклом в Туреччині. Її чоловік Влад Топалов залишився в Росії, щоб відновитися після операції, яку йому провели в травні.

У зв'язку з трагічною подією телеведуча вирішила відмовитися від святкування, яке було заплановано на сьогодні. Але разом з тим, вона опублікувала вранці Stories, де її вітають з днем народження улюблений син і сім'я. А також Регіна Тодоренко показала свій святковий сніданок. Зірка відзначила, що тепер кожен рік буде пам'ятати в день народження про кругообіг в своєму житті і смерті дідуся.

"Доброго червневого ранку. У мене сьогодні день народження, і я вже приймаю привітання потихеньку. Ось так я виглядаю зранку ...", - сказала в відео Регіна, показавши підписникам себе без макіяжу в ліжку.

За сніданком Тодоренко показала за столом свою маму і 3-річного сина Михайла, з якими вона разом відпочиває в Туреччині.

Раніше повідомлялося, що Регіна Тодоренко планує виїхати з Росії, і що їй заважає це зробити зараз.