14-річна донька Євгена Кошового показала свого дорослого хлопця

З початку повномасштабного нападу Росії на територію України дружина українського актора студії "Квартал 95" разом із дочками поїхали до Болгарії. Ксенія, Варвара та Серафіма перебували у селі Кранево, проте днями повернулися додому. 14-річна донька артиста возз'єдналася зі своїм хлопцем та поділилася щасливими фотографіями.

14-річна донька Євгена Кошового показала свого дорослого хлопця  - today.ua

Варвара Кошова, яка раніше встигла виступити на шоу "Голос. Діти" та "Розсміши коміка", не розкриває ім'я та вік коханого. В особистому Інстаграм-акаунті хлопець також не пише про себе, зазначаючи лише, що він музикант.

Коханий 14-річної доньки Євгена Кошового виглядає набагато старшим за дівчинку – років на 18. Мабуть, зірковий татко не проти стосунків своєї доньки-підлітка з повнолітнім хлопцем.

В особистому обліковому записі в Інстаграм Варвара Кошова поділилася фото з хлопцем біля торгового центру у Києві. Для прогулянки з коханим дівчина одягла чорний топ, штани хакі і заплела своє красиве біляве волосся у дві кіски. Її хлопець виглядав дуже по молодіжному в майці, з чокером та сережкою в носі.

"Мені подобаються блондинки", - зазначив в одній зі своїх публікацій у соціальних мережах коханий Варвари Кошової. А спільну публікацію з дівчиною жартома підписав: "Пристала до мене, як відв'язатися? Допоможіть плз".

Нагадаємо, дружину Євгена Кошового пограбували у Києві – інцидент потрапив на відео.