24-річна дочка Кузьми Скрябіна зізналася, навіщо робить “уколи краси“

Дочка Кузьми Скрябіна (Андрія Кузьменка) дала рідкісне інтерв'ю. 24-річна Марія-Барбара розповіла, чому вона присвятила своє життя, а також, навіщо їй в такому молодому віці "уколи краси".

24-річна дочка Кузьми Скрябіна зізналася, навіщо робить “уколи краси“ - today.ua

У 2019 знаменитості відгуляли на весіллі дочки покійного лідера групи "Скрябін". Ось уже два роки Марія-Барбара щаслива в шлюбі зі своїм однокурсником Віктором Турою. Обзаводитися потомством дівчина не прагне, оскільки повністю зосереджена на своїй кар'єрі. До того ж плани на майбутнє у неї грандіозні. Розвиватися дочка Скрябіна хоче в дермато-косметології і мріє відкрити власну клініку.

"Через два місяці закінчую інтернатуру по дермато-венерології і кожен місяць проходжу якісь курси, то контурна пластика, то ботокс, тобто кожен раз різні курси. На роботу також влаштувалася і працюю зараз в клініці", - розповіла Марія-Барбара.

Працюючи в цій сфері, 24-річна дівчина і сама не проти побалувати себе "уколами краси". Як зазначає дочка Кузьми Скрябіна, вона не робить того, що було б протипоказано для її віку.

"Деякі ін'єкції я пробувала колоти, тому що, коли ти в цій сфері, це дуже цікаво, як вона подіє саме на тебе, щоб потім це розповідати людям", - зазначила Марія-Барбара.


Нагадаємо, Олександр Усик прилетів підтримати дочку на чемпіонаті світу з танців. У Мережі з'явилися фото гордого батька.