26-річний син Дмитра Гордона вперше показав свою кохану

Дмитро Гордон – багатодітний батько, який отримав спадкоємці від чотирьох різних жінок. Середній син відомого українського журналіста, який став головним героєм програми ЖВЛ, уперше розповів про особисте життя.

26-річний син Дмитра Гордона вперше показав свою кохану - today.ua

26-річний хлопець закінчив Музичний коледж Берклі у Бостоні, і зараз працює композитором. У юнацтві професійно займався спортом і навіть став чотириразовим чемпіоном Європи з об'єднаних єдиноборств.

Наразі Дмитро Гордон-молодший живе та працює у США, але зустрічається з дівчиною з України. Кохана хлопця і, можливо, майбутня невістка кореспондента, непублічна особистість. Хоч вона й дала добро коханому говорити про неї, просила не виставляти на передній план.

"Я з нею говорив перед тим, як ми записуватимемо інтерв'ю, тому вона просила її не виставляти на перший план", - зазначив середній син Дмитра Гордона.

26-річний син Дмитра Гордона вперше показав свою кохану Наскільки відомо, кохана Діми родом із Дрогобича і працює вона у сфері дизайну. Також вона багато в чому допомагає у роботі Гордону та частково виступає у ролі менеджера. 26-річний син Дмитра Гордона вперше показав свою кохану

"У неї більше є можливості мене організовувати в житті, тому вона частково відіграє роль мого менеджера, який нагадує мені, що цей товариш тобі ще не заплатив, не забудь йому написати або зателефонувати", - зазначив Дмитро Гордон-молодший.


Нагадаємо, дружина Дмитра Гордона показала себе у 20-річному віці: шанувальники не змогли стримати емоцій.