45-річна Марічка Падалко у топі з вирізами на грудях виглядає років на 10 молодшою за свій вік

Автор: Анастасия Березовская

Марічка Падалко здійснила рідкісний вихід у світ разом зі своїм чоловіком. Відома українська ведуча, яка прославилася на весь світ, коли у прямому ефірі у неї випав зуб, вкотре захопила фанатів своїм зовнішнім виглядом.

45-річна Марічка Падалко у топі з вирізами на грудях виглядає років на 10 молодшою за свій вік - today.ua

Зірці телеканалу 1+1 важко дати й 30 років, адже вона виглядає чудовою. Марічці Падалко вдалося зберегти гарне молоде обличчя та підтягнуте тіло з огляду на те, що вона народила трьох дітей. А виблискувала ведуча на прем'єрі фільму "Перший зустрічний".

"Ким би ми не були і щоб не відбувалося навколо - ми шукаємо і потребуємо Любові. І скільки б разів люди не помилялися в своєму виборі і боляче не обпікалися, вони шукатимуть Кохання знов і знов, - зазначила Марічка Падалко. - Хлопці можуть трохи кривити обличчям від самої назви, але Моєму (чоловікові) фільм сподобався, може, навіть ще більше ніж мені. Надто зараз ми так цінуємо час разом, бо хто знає, що там попереду".

У світ телеведуча вийшла у стильному трендовому вбранні. Вибір красуні впав на темно-коричневу спідницю з імітацією запаху та трендовий топ зі спущеною лінією плечей, довгими рукавами та овальним вирізом на грудях. Образ Марічка Падалко завершила трендовими чобітками та крихітною сумочкою-багетом.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Марічка Падалко (@marichkapadalko)

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Ви з Єгором такі красиві", "Така красива", "Ви дуже красиві. Ваша сім'я давно подобається", "Красуня. Мила і ніжна, щира і чуттєва", "Така неймовірна пара", "Ви найкращі", "Яка чудова" пара", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, 45-річна Марічка Падалко показала себе без макіяжу – як дівчинка.