5'Nizza і Alyona Alyona випустили спільну іронічну пісню «Все не то»

Поки Сергій Бабкін знаходиться на операції в Відні, в Мережу вийшла нова композиція, яку артист записав разом зі своїм колегою по групі 5'Nizza, Андрієм Запорожцем, і української реперкою Аlyona Аlyona. Продюсером синглу виступив успішний український артист Іван Дорн.

5'Nizza і Alyona Alyona випустили спільну іронічну пісню «Все не то» - today.ua

«Час самої придатної коллаби, яку ми чекали! Трек «Все не то» 5'Nizza, Сергій Бабкін, SunSay і Аlyona Аlyona з Годного Року вже на всіх стрімінгах», - йдеться в анонсі.

За інформацією творців новий трек - це іронічна композиція трьох співаків, народжена у співпраці над новорічним шоу «Годний рік». Іван Дорн грав безпосередню роль у записі пісні, виступивши продюсером.

«Дуже качева і чесна історія вийшла, де чути внесок кожного музиканта, який працював над треком ... Придатний підгін для вух і настрою, яке засипало снігом», - йдеться в публікації.

Композиція побачила світ якраз в той день, коли Сергій Бабкін знаходиться на операції в Австрії. Співак, як відомо, бореться за свій зір, що почав стрімко падати. Зовсім недавно харківський музикант назвав вартість своєї операції на очах у Відні.