55-річна Ольга Сумська вразила на фото без макіяжу

Ольга Сумська завжди чесна та відверта перед своїми шанувальниками. 55-річна українська актриса не боїться бути собою та показати себе у всій красі. Виглядає артистка ні чим не гірша, ніж її закордонні колеги.

55-річна Ольга Сумська вразила на фото без макіяжу - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм-сторіз Ольга Сумська похвалилася ранковою фотографією, зробленою на шляху на роботу. У кадрі зірка зображена в машині без косметики і без зачіски.

Особливого захоплення гідна шкіра актриси - ідеально рівний тон, відсутність почервоніння, висипання і глибоких зморшок. Щоб надати своєму погляду свіжості та прибрати набряки, артистка скористалася спеціальними патчами. 55-річна Ольга Сумська вразила на фото без макіяжу Поспішила знаменитість на зйомки нового проєкту, і незабаром поділилася знімком після того, як її змінили стилісти та візажисти. У кадрі постала вже зовсім інша Ольга Сумська – дорога статна жінка. Обличчя актриси прикрасив красивий стриманий макіяж, її волосся злегка вирівняли і уложили. Красуня-блондинка виглядала розкішно в чорному вбранні, рукавичках із золотим кільцем та в чарівному капелюшку із загнутими всередину полями. 55-річна Ольга Сумська вразила на фото без макіяжу Варто зазначити, що без макіяжу Ольга Сумська виглядає ні чим не гіршою, ніж із косметикою. У 55 років їй можна дати на десяток років менше.

Нагадаємо, Ольга Сумська показала молодшу доньку, яка схожа на неї як дві краплі води.