63-річна мама Потапа підкорила молодим зовнішнім виглядом

Потап і Настя Каменських чудово проводять час в Хорватії. Закохані вирушили в романтичну подорож не тільки удвох, а прихопили найближчих і дорогих серцю людей.

63-річна мама Потапа підкорила молодим зовнішнім виглядом - today.ua

З подорожі українська співачка і продюсер активно діляться фото і відео, вражаючи місцевими красотами. Виявляється, компанію закоханим становить їх подруга Аня, і дві мами: Лідія Петрівна і Людмила Анатоліївна. І якщо фото мами Насті Каменських з'являються в її мікроблозі часто, то ось знімки зі свекрухою ні.

"Я виросла в дуже добрій, турботливій, повноцінній і повній любові сім'ї! Сім'я для мене завжди буде стояти на першому місці. А наші усмішки, подорожі та враження - найбільш незабутніми моментами в житті! Зараз буде дуже стандартно написано, але цінуйте, любіть і оберігайте один одного", - зазначила в публікації артистка.

Пост вона супроводила серією фото, показавши себе разом з мамою, чоловіком та свекрухою. 63-річна Людмила Анатоліївна виглядає чудово. Засмагла блондинка може похвалитися приголомшливою фігурою, і виглядає років на 15 молодше свого віку. Для прогулянки по Коміжа вона обрала білий джинсовий комбінезон, майку, кеди і яскраву акцентну жовту сумочку.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)

"Мами просто чудо", "Настя спасибі вам за те, що транслюєте нам ваше тепло і любов", "Мама супер", "Які всі красиві", "Ви дуже красива, а мами красуні", "Мами такі молоді й такі шикарні" , - пишуть фоловери.

Нагадаємо, Настя Каменських похвалилася своєю новою фігурою на злість хейтерам.