8 способів приховати відрослі корені волосся до відвідування салону

З різних причин дівчата не завжди вчасно можуть потрапити в салон, щоб зафарбувати відрослі корені: фінансова сторона питання, недолік часу або небажання часто шкодити волоссю. Однак не варто засмучуватися, адже завжди є вихід. Пропонуємо вам дізнатися кілька лайфхаків, як приховати відросле коріння і зробити зачіску доглянутою.

8 способів приховати відрослі корені волосся до відвідування салону - today.ua

ТОП-8 укладок, щоб приховати відрослі корені

Пов'язки

8 способів приховати відрослі корені волосся до відвідування салону Приховати відросле коріння можна за допомогою пов'язок, а локони прибрати в хвіст або залишити розпущеним.

Ефект мокрого волосся

8 способів приховати відрослі корені волосся до відвідування салону Дана укладання - відмінний варіант для урочистого заходу. З такою зачіскою можна піти й на весілля, і ніхто навіть не помітить відрослого коріння.

Хустки й косинки

8 способів приховати відрослі корені волосся до відвідування салону Створити романтичний образ можна за допомогою хусток і косинок, які все ще в тренді. Ними можна закрити як відрослі корені, так і пофарбовані кінці.

Обідок

8 способів приховати відрослі корені волосся до відвідування салону Масивний і широкий ободок, прекрасно приховає відрослі корені та буде доречний як для роботи, так і для побачення.

Зміна проділу

8 способів приховати відрослі корені волосся до відвідування салону Зміна проділу, зробить контраст кольору більш плавним, завдяки техніці фарбування волосся.

Кудрі

8 способів приховати відрослі корені волосся до відвідування салону Злегка підкручене волосся зробить зачіску нерівномірною, і допоможе приховати недоліки.

Високі пучки

8 способів приховати відрослі корені волосся до відвідування салону Прибравши волосся наверх в пучок, ви створите красивий контраст між відрослим корінням і пофарбованої довжиною.

Шпильки

8 способів приховати відрослі корені волосся до відвідування салону На щастя, в цьому році заколки для волосся мегапопулярні. Скористайтеся невидимками, маленькими крабиками або масивними шпильками, щоб укласти зачіску, і відвернути увагу від відрослого коріння.

Пропонуємо вам також дізнатися, як красиво носити аксесуари для волосся.

ДЖЕРЕЛОelle.ru