“А де тато?“: Колишня дружина Узелкова влаштувала гучне свято на день народження дочки

Марина Боржемська відзначила день народження своєї дочки Олівії. Зіркова матуся влаштувала для спадкоємиці справжнє свято, куди прийшли всі її рідні. Ось тільки тата, ексбоксера В'ячеслава Узелкова не було видно на торжестві.

“А де тато?“: Колишня дружина Узелкова влаштувала гучне свято на день народження дочки - today.ua

"Спасибі всім за привітання мого сонечка. Вчора був чарівний день. Діти так швидко дорослішають, що хочеться запам'ятати кожну мить. Цей день ми точно залишимо в своїй пам'яті. Всім прекрасного тижня!" - зазначила в підпису фітнес-тренер.

Зірка шоу "Зважені та щасливі" опублікувала серію фотознімків зі свята. Колишня дружина Узелкова виглядала відмінно в блідо-блакитній сукні зі спущеною лінією плечей. Дочка Олівія позувала в білосніжній сукні з трендовими вирізами на боках, а син Роберт обрав шорти і футболку.

Свято для дочки Марина Боржемськак влаштувала тематичне в стилі фільму "Круелла". Кругом були святкові кульки червоного і сріблястого відтінку, дівчинці вручили солодкий букет, а в кінці вечора винесли торт із зображенням героїні картини.

Шанувальники приєдналися до поздоровлень, відзначаючи, наскільки Олівія схожа на свого батька. Багато фоловерів також задалися питанням, невже тато пропустив день народження спадкоємиці.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Боржемская Марина (@ uzelkova.marina)

"А де фото з татом ??? На святі не був ???", "Дітки прекрасні у Вас, Мариночка, всі в матусю", "Красуня мама і дітки мега круті", "Завжди приємно дивитися на вашу сім'ю", " А де тато?", "Роберт скоро наздожене по зросту", "Захоплююся вами, ви випромінюєте стільки позитиву", - пишуть підписники.

Нагадаємо, колишня дружина Узелкова в купальнику показала свою спортивну фігуру на заздрість колишньому.