“А як зять?“: Ольга Сумська відповіла на болісне питання про чоловіка дочки з Москви

Вчора, 1 червня, українська актриса Ольга Сумська відзначала одразу два свята – Міжнародний день дітей та день народження своєї старшої доньки, через яку неодноразово стикалася з хейтом. Антоніна Паперна разом із чоловіком та двома дітьми живе в Росії і жодного разу не висловлювалася про війну в Україні, розв'язану Путіним.

“А як зять?“: Ольга Сумська відповіла на болісне питання про чоловіка дочки з Москви - today.ua

Зірка театру та кіно поділилася в особистому обліковому записі в Інстаграм серією архівних та сучасних фотографій разом із двома своїми дітьми – донькою Тонею та донькою Анею. У підписі до публікації Ольга Сумська завуальовано торкнулася теми хейту на адресу дочки.

"Діти не повинні страждати від того, що хтось вважає їх чужими. Вони повинні жити у світі, який не знає, що таке війна, жорстокість, біль та насильство. На жаль, сьогодні Україна втратила сотні дитячих життів і це страшний біль для кожного українця" – зазначила у публікації зірка.

У коментарях шанувальники захопилися фотознімками, а також поставили актрисі кілька запитань. Так, один поцікавився: "А як зять?" На що Ольга Сумська відповіла: "Я не в курсі". “А як зять?“: Ольга Сумська відповіла на болісне питання про чоловіка дочки з Москви Це може говорити, що чоловік Антоніни Паперної підтримує політику президента Путіна. Ймовірно, через це актриса не змогла виїхати з Росії, оскільки їй не вдалося б перетнути кордон з дітьми без дозволу батька. Тому вона й мовчить про війну в Україні, бо боїться за себе та спадкоємців.

Нагадаємо, Ольга Сумська відповіла на пропозицію Ігоря Кондратюка відмовитись від доньки, яка мовчить про війну.