Алан Бадоєв назвав головних людей у своєму житті

Автор: Шевченко Лилия

Популярний український кліпмейкер дав інтерв'ю телеведучій Маші Єфросиніній. Алан Бадоєв чесно розповів про найголовніших людей у своєму житті.

Алан Бадоєв назвав головних людей у своєму житті - today.ua

У майже двогодинній бесіді з Машею Єфросиніною Алан Бадоєв відверто відповів на питання, що стосуються його професійної діяльності та особистого життя. Український кінорежисер, кліпмейкер і продюсер розповів про складний період у своїй долі, коли його долала важка і затяжна депресія, в ці моменти його буквально врятували друзі, які тиждень жили в його будинку і намагалися привести до тями.

Алан Бадоєв зізнався, що одного разу дуже сильно засмутив своєю поведінкою батьків, за це йому дуже соромно до цих пір. 40-річний кліпмейкер твердо впевнений, що людина може робити все, що завгодно, але батьки повинні нею пишатися.

Про колишню дружину Жанну у Алана Бадоєва досі збереглися теплі спогади. Кліпмейкер зізнався, що екс-дружина навчила його багато чому в житті, і він досі намагається їй наслідувати. Пара розлучилася після 11 років спільного життя, розлучення далося подружжю дуже важко, але вони все ж прийняли це рішення заради дітей ...

Популярні зараз

Багато українців не підозрюють, що мають право на доплату до пенсії у розмірі однієї п'ятої її частини

Турецька формула миру: що пропонує Ердоган, і чому Зеленський проти

Українці можуть поповнити свій страховий стаж для пенсії, оформивши догляд за родичем

Понад мільйон українців платять за газ більше, ніж фактично споживають

"У нас були вечори, коли ми сиділи на ... ось тут валізи, сидимо на підлозі і просто ридаємо обидва, і тримаємо один одного за руки. Але розуміння того, що це потрібно закінчити, пристрасть пішла, а далі підуть сварки, а у нас діти ... А діти ніколи не повинні бачити сварки, діти повинні бачити любов", - пояснив причини розриву з Жанною Алан Бадоєв.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У Алана Бадоєва є двоє дітей - прийомний син Борис Кураченко і рідна донька Лоліта Бадоєва. Режисер підтримує з нащадками близькі стосунки, бере участь в їхній долі.

Раніше Алан Бадоєв похвалився в Мережі своєю красунею донькою. Фото юної Лоліти захопили шанувальників українського кліпмейкера.