Алан Бадоєв показав свою підрослу дочку, яка виросла його точною копією

Алан Бадоєв в шлюбі з Жанною Бадоєвою обзавівся дочкою. Дівчинці вже 16 років і вона може похвалитися чудовим обличчям та стрункою фігурою. Лоліта зростає копією свого батька і радує його численних шанувальників.

Алан Бадоєв показав свою підрослу дочку, яка виросла його точною копією - today.ua

16-річна дочка Алана Бадоєва приїхала з Італії до тата в гості. В особистому акаунті в Інстаграм успішний український режисер і кліпмейкер показав нові фото зі спадкоємицею, яка мріє піти по стопах зоряного татка і стати режисером або фотографом.

"Найдобрішого ранку! З Lo", - зазначив в публікації Алан Бадоєв.

На першому фото в кадрі постала Лоліта, одягнена у футболку і панаму. Дівчинка позує, судячи з усього, в квартирі свого батька в Києві. На другому фото Алан зображений разом зі спадкоємицею. Шанувальники знайшли разючу схожість між кліпмейкером, який створив музичні відео величезній кількості українських зірок, і Лолою.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Alan Badoev (@alanbadoev)

"Кльові такі", "Батькова дочка", "Батькова копія", "Як схожі", "Батькова на всі 100%", "Гарненькі", "Кажуть, коли дівчинка схожа на тата, буде щаслива!", "Лола - просто шедевр тата і мами", - пишуть фоловери.

Коли Алан одружився з Жанною він усиновив її сина від першого шлюбу. Зараз Борису вже 24 роки і він живе разом з мамою, сестрою і новим вітчимом в Італії.

Нагадаємо, Жанна Бадоєва показала рідкісне фото з третім чоловіком з самого романтичного міста світу.