Алек Болдвін вбив уродженку України під час зйомок нового фільму

Алек Болдвін під час зйомок нового вестерну "Іржа" став винуватцем страшної трагедії. Американський актор убив члена знімальної групи, уродженку України, і сильно поранив режисера.

Алек Болдвін вбив уродженку України під час зйомок нового фільму - today.ua

За інформацією ІноЗМІ, на знімальному майданчику в Нью-Мексико стався страшний інцидент. В ході поранення зі зброї загинула Галина Хатчинс, оператор. Жінку негайно забрали на вертольоті швидкої допомоги, але вона померла. Також сильне поранення в ключицю отримав режисер картини Джоел Соус, він знаходиться в лікарні.

Винуватцем трагедії став відомий актор Алек Болдвін. За деякими даними, номінант на премію "Оскар" вистрілив з реквізитного пістолета, в якому повинен був бути холостий патрон, але він виявився бойовим. Інші джерела повідомляють, що куля була холостою, але під час пострілу розірвалася і розлетілася в різні боки. Алек Болдвін вбив уродженку України під час зйомок нового фільму Офіс шерифа підтверджує, що постріл зі зброї для реквізиту був здійснений Алеком Болдвіном. Відомо, що звинувачення у вбивстві акторові поки висунуто не було. Зйомки фільму припинені. Розслідування у справі триває. Алек Болдвін вбив уродженку України під час зйомок нового фільму Покійна, 42-річна Галина Хатчинс, є уродженкою України. Вона стала випускницею відділення міжнародної журналістики Київського університету, співпрацювала з британськими кінодокументалістами як журналіст-розслідувач, і перебралася в Лос-Анджелес, де жила останні кілька років. Вона працювала над такими фільмами, як "Дорогуша" (2019), "Заклятий ворог" (2020) і Blindfire (2020). Алек Болдвін вбив уродженку України під час зйомок нового фільму Нагадаємо, Влад Яма ледь не помер після вечері в київському ресторані.