Олександр Пономарьов знайшов свою суджену: співак розповів про кохану жінку

Український співак Олександр Пономарьов більше не приховує від публіки свою кохану жінку. Виконавець підтвердив, що щасливий в нових відносинах.

Олександр Пономарьов знайшов свою суджену: співак розповів про кохану жінку - today.ua

Особисте життя одного з найпопулярніших українських артистів довгий час була оповитим таємничістю. В одному зі своїх останніх інтерв'ю Олександр Пономарьов зізнався, що не приховує від публіки свою нову обраницю, але навідріз відмовився обговорювати свій роман. Відомо лише, що пара офіційно не оформила шлюб, обмежившись цивільними відносинами.

Раніше народний артист України пояснював, що після негативного досвіду в стосунках і розлучення в 2012 році, він не має наміру розголошувати подробиці свого особистого життя.

"Мої особисті справи після попереднього досвіду я тепер на огляд не переношу. Крапка", - заявив в інтерв'ю Олександр Пономарьов.

Олександр Пономарьов знайшов свою суджену: співак розповів про кохану жінку Відзначимо, що Олександр Пономарьов був офіційно одружений з 2006 по 2012 роки на Вікторії Мартинюк. Від цього шлюбу у співака є син Олександр. Колишнє подружжя досі підтримують дружні стосунки, артист бере участь у вихованні сина. Саме Вікторія Мартинюк раніше повідомила публіці, що її екс-чоловік знайшов нову кохану.

До одруження з Вікторією Олександр Пономарьов близько 10 років прожив у цивільному шлюбі з продюсером Оленою Мозговою, яка в 1998 році народила йому доньку Євгенію.

Нагадаємо, раніше Олександр Пономарьов розповів, чому за багато років не випустив жодної нової пісні.