“Зі школи почав мутити“: Олександр Усик вперше розповів про знайомство з дружиною

Олександр Усик вже дуже багато років має стосунки із прекрасною дівчиною Катею, яка далека від світського життя. Відомо, що успішний український боксер познайомився зі своєю дружиною ще у шкільні роки, але як сталося їхнє знайомство і як воно перетекло у стосунки, спортсмен розповів в інтерв'ю Маші Єфросініной.

“Зі школи почав мутити“: Олександр Усик вперше розповів про знайомство з дружиною - today.ua

Олександр Усик зізнався, що закохався в Катерину, коли йому було лише 15 років. Обранка спортсмена молодша на півтора року. У шкільні роки він писав їй вірші і тоді знав, що вона стане його дружиною.

Познайомилися молоді люди завдяки спільній компанії друзів, якийсь час вони дружили, ставилися один до одного як друзі, як брат і сестра, але Катя завжди подобалася Саші.

"Я зі школи почав мутити. Я з 15 років вірші їй почав писати…у нас були змагання – Чемпіонат Криму, і я кажу: "Будеш зі мною зустрічатися?" Вона каже: "Якщо виграєш, то буду", - розповів Олександр Усик.

“Зі школи почав мутити“: Олександр Усик вперше розповів про знайомство з дружиною Того дня успіх не був на боці боксера, він програв поєдинок, але йому подарували на той момент, 2003 рік, велику суму – 200 гривень, і він купив коханій подарунок.

"Я купив їй троянду, одну", - зазначив Усик, і Катерина здалася, і сказав йому "Так".

“Зі школи почав мутити“: Олександр Усик вперше розповів про знайомство з дружиною З того часу почалися стосунки пари, які тривали шість років, доки вони не зіграли весілля 25 вересня 2009 року. Перша дитина в Олександра Усика та Катерини з'явилася, коли вони ще самі були дітьми, – спортсмену-початківцю було 22 з половиною, а його коханій 21. “Зі школи почав мутити“: Олександр Усик вперше розповів про знайомство з дружиною Напередодні весілля за перемогу на Чемпіонаті Європи Олександру Усику заплатили 10 000 доларів, і замість того, щоб спустити все на вечірку, спортсмен купив батькам квартиру, у чому його наречена підтримала. Житло він залишив батькам із правом передати його згодом сестрі, зазначивши, що собі на будинок він заробить гроші.


І він заробив. Нині родина Олександра Усика живе у розкішному двоповерховому будинку у передмісті Києва.