Аліна Гросу більше не блондинка: фанатам не сподобалося

Аліна Гросу постійно намагається здивувати своїх шанувальників. Для виконавиці і зірки шоу-бізнесу міняти свої образи - справа звички. І ось, черговим перевтіленням артистка похвалилася перед фанатами.

Аліна Гросу більше не блондинка: фанатам не сподобалося - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм-сторіз успішна українська співачка опублікувала відео. Величезним подивом став колір волосся улюблениці мільйонів. Точно не відомо, чи зважилася Аліна Гросу дійсно змінити колір волосся або ж це перука.

"Трохи шок-контенту. Як вам?" - поцікавилася у підписників зірка.

Аліна Гросу захопила публіку своїм вугільно-чорним волоссям, яке вона завила в кучерики. У кадрі зірка постала з дуже яскравим контурним макіяжем, через який її ніс візуально став дуже вузьким, а вилиці гострими. Вона підкреслила брови, підвела очі і нафарбувала губи помадою. Також артистка наділа сорочку в клітку і чорне пальто.

У шанувальників Аліна Гросу поцікавилася: "Від того, що я брюнетка у вас "Шок"а бо "Прикольно". Багато хто з підписників все ж проголосували, що для них зміна іміджу зовсім несподівана. Аліна Гросу більше не блондинка: фанатам не сподобалося За останній рік, з яким кольором волосся тільки не з'являлася виконавиця, і з попелястим білим, і з пшенично-жовтим, і з яскраво-рожевим. У всіх випадках Аліна Гросу носила перуки.

Нагадаємо, Аліна Гросу втратила близьку людину: "Дуже-дуже боляче".