Аліна Гросу осоромилася на концерті

Українська співачка Аліна Гросу відверто розповіла про найнеприємніший конфуз, який стався з нею під час виступу перед офіцерами.

Аліна Гросу осоромилася на концерті - today.ua

Популярна українська виконавиця і акторка Аліна Гросу одного разу прямо на сцені загубила спідницю. Нижня частина сценічного костюма буквально злетіла на підлогу. Про цей неприємний момент зірка українського шоу-бізнесу розповіла в одному зі своїх останніх інтерв'ю.

За словами Аліни Гросу, вона виступала перед офіцерами, коли спідниця впала, вона відчула себе дуже ніяково. Однак, щоб розрядити обстановку, співачка постаралася не втрачати самовладання. Артистка звернулася до публіки зі словами, що дивлячись на таких мужніх хлопців, у неї "все злітає". Аліна Гросу осоромилася на концерті Аліна Гросу додала, що це був не єдиний конфуз в її творчій біографії. Але завжди її виручало почуття гумору і вміння тримати себе в руках. Аліна Гросу осоромилася на концерті Варто відзначити, що Аліна Гросу часто дозволяє собі сміливі експерименти із зовнішністю. Блондинка, яка в дитинстві була брюнеткою, нерідко забарвлює своє волосся в малинові і рожеві відтінки, приміряє вельми відверті наряди і макіяж. Інстаграм артистки рясніє неймовірними фото в яскравих образах і в купальниках. Аліна Гросу осоромилася на концерті Нагадаємо, раніше Аліна Гросу повторила культову зачіску зі свого дитинства. Співачка зачарувала фанатів дивним перетворенням.