Аліна Гросу розповіла про розставання з бойфрендом

Аліна Гросу після новин про зраду чоловіка і розлучення переживала непрості часи. На щастя, вона зустріла людину, яка не тільки допомогла їй вийти з цього стану, та ще й стала її другою половинкою. Однак недавно з'явилися повідомлення, що молоді люди розлучилися.

Аліна Гросу розповіла про розставання з бойфрендом - today.ua

Роман 26-річної української співачки і 37-річного актора привернув загальну увагу. Фанати були дуже раді, що в житті виконавиці, яка почала свою співочу кар'єру у віці 4 років, з'явилася любов.

Нещодавно Аліна Гросу відпочивала в Одесі, звідки ділилася фотографіями з пляжу. Вона публікувала фото в купальнику, демонструючи свою розкішну фігуру. Ось тільки серед безлічі публікацій не було видно Романа. Через це у шанувальників виникли думки, що пара розлучилася. Відповідаючи на запитання шанувальників під новим постом, співачка звернула увагу саме на таке питання: "Пишуть, що ви розлучилися з Романом, це правда?" Аліна Гросу розповіла про розставання з бойфрендом

"Шо? Ми з Романом такого не чули. Роман Володимирович взагалі засмутився, прочитавши цей коментар", - зазначила співачка, супроводивши відповідь фото з відпочинку в Одесі разом з коханим.

Також зірка розповіла, як почалися її відносини з актором, і чи правда, що вона увела його з родини:

"Коли я розлучилася і починала нові відносини, Рома був уже вільною людиною, жив один і кільце на пальці точно не носив. До того ж, я була знайома з ним, до того як вийшла заміж. Якби ми мали якісь з ним відносини , весілля б мого не було. Саша (колишній чоловік Аліни), до речі, з Ромою був знайом, і ми навіть запрошували його на весілля".

Нагадаємо, Аліна Гросу показала рідкісне фото з мамою, на яку дуже схожа.