Аліна Гросу показала рідкісні спільні фото з коханим із Буковелі

Аліна Гросу останнім часом стала рідше поширюватися щодо особистого життя, і практично не показує свого коханого. Проте зараз артистка разом з актором Романом Полянським знаходиться у Буковелі, і похвалилася рідкісними романтичними фото з коханим.

Аліна Гросу показала рідкісні спільні фото з коханим із Буковелі - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм Аліна Гросу опублікувала серію знімків, позуючи на тлі засніженого лісу та атмосферних вогників. У кадрі зірка, яка розпочала свою співочу кар'єру у 4-річному віці, постала у стильному лижному костюмі, що складається з чорних штанів та чорно-білої подовженої куртки у трендовий принт гусяча лапка з імітацією чорного корсета. Свій образ виконавиця завершила білими черевиками, чорною шапкою-біні та рукавичками.

Роман виглядав поряд із зіркою дуже щасливим. Він віддав перевагу чорним лижним штанам та чорно-зеленій куртці.

Аліна Гросу ніяк не стала підписувати пост, а лише супроводила публікацію емодзі у вигляді білого серця.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від GROSU (@alina_grosu)

Шанувальники були дуже раді побачити ідилію у відносинах, яку сьогодні рідко зустрінеш, особливо після того, як зірці дісталося в минулих відносинах.

"Ви прекрасна пара", "Ви як інь та янь - збігаєтеся", "Казкове місце", "Ви дуже гармонійно і чудово дивітеся, дай бог, щоб у вас і взаємність була і розуміння, всього вам гарного", "Аліночко, Ви прямо з кожним днем все більше розквітаєте! Ось що означає знайти свого чоловіка!" – пишуть фоловери.

Нагадаємо, Аліна Гросу зняла нарощене волосся і показала свою справжню зачіску: "Новий образ".