Аліна Гросу повторила культову зачіску зі свого дитинства

Аліна Гросу не перестає дивувати шанувальників постійними експериментами над зовнішністю. Знаменитість повернулася до образу, в якому її пам'ятають і люблять шанувальники від початку її зіркової кар'єри.

Аліна Гросу повторила культову зачіску зі свого дитинства - today.ua

Відома українська співачка почала свою співочу кар'єру у віці 4 років. Всі пам'ятають її чарівну мордочку і кучеряве волосся. Саме себе минулу нагадала Аліна Гросу в новому іміджі.

В особистому акаунті в Інстаграм виконавиця опублікувала серію фотографій, зроблених в парку атракціонів. У кадрі зірка з'явилася в чорній сукні зі спущеною лінією плечей. Проте вся увага була прикута до її зачіски. На сьогоднішній час голову Аліни Гросу прикрашає пишна копиця рудого волосся, яке вона завила в дрібні кучерики, прям як в дитинстві.

Виконавиця зробила яскравий макіяж з акцентом на очах, а також похвалилася своїми довгими нігтями з вогненним малюнком. Аліна Гросу справила враження на публіку, а також випереджаючи питання зазначила:

"Заздалегідь напишу для тих, хто запитає, чому не короткі нігтики. Мені от не йдуть вони, та й шілак, зазвичай, відпадає менше ніж за тиждень, а гелеві тримаються від манікюру до корекції. Попередні чорні-мегадовгі нігті викликали в попередніх постах фурор в коментарях".

Аліна Гросу повторила культову зачіску зі свого дитинства І під цим постом активність була менша. Фанати прийшли до висновку, що Аліні Гросу дуже йде нова зачіска:

"Добре в цьому кольорі тобі, Алінка", "Сонячна", "Дуже класно", "Красоточка", "Дуже личить", "Ти найкраща найкрасивіша", "В такому кольорі дуже круто", "Капец, як тобі йде така довжина, колір і найголовніше кучерики", "Коли ти посміхаєшся, дуже схожа на себе в дитинстві", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, Аліна Гросу зізналася, коли планує стати матір'ю.