Аліна Гросу зізналася, як відреагували батьки на її роман із чоловіком старшим на 12 років

Аліна Гросу після розлучення з московським бізнесменом майже відразу впала в обійми його знайомого. Успішна українська співачка закрутила роман із відомим актором, який виявився на 12 років старшим. Виконавиця вперше розповіла, як познайомила батьків із Романом Полянським та як вони відреагували на різницю у віці.

Аліна Гросу зізналася, як відреагували батьки на її роман із чоловіком старшим на 12 років  - today.ua

Знайомство актора з Михайлом та Ганною Гросу сталося випадково, і на той момент Аліна та Роман офіційно не зустрічалися. Тоді вони лише почали активно спілкуватися, а актор знявся у її кліпі. Відбулася зустріч на одному із кінофестивалів півтора роки тому.

"Якось ми випадково зустрілися на одному кінофестивалі. Я така: "О! Рома! Батьки – це Рома". Я говорю, що це мій друг, він знімався у мене в кліпах, він – актор", - розповіла Аліна Гросу.

Аліна Гросу зізналася, як відреагували батьки на її роман із чоловіком старшим на 12 років Згодом, коли між ними почалися серйозні стосунки, співачка представила Полянського ще раз, але вже як свого бойфренда. За словами виконавиці, її батьки нормально відреагували на 12-річну різницю у віці. Можливо, це пов'язано з тим, що мама Аліни Гросу старша за тата на 4 роки.

"По-перше, це (різниця у віці) не сильно видно. По-друге, 12 років – це суттєва різниця, але це ж не 20 років. Поки ця різниця не дуже велика, тоді це абсолютно нормально. Якщо ж різниця була б більше, тоді це вже можна було обговорити. Але коханню всі віки покірні", - зазначила співачка.

Нагадаємо, Аліна Гросу зізналася, хто став ініціатором її розлучення із московським бізнесменом.