Аліна Гросу зізналася, коли планує стати мамою

Аліна Гросу має серйозні стосунки з актором, який на 12 років її старше. Про дітей артистка почала замислюватися досить рано, зізнавшись, коли планує стати мамою.

Аліна Гросу зізналася, коли планує стати мамою - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм успішна українська співачка, яка недавно відзначила 26-й день народження, вирішила відповісти на запитання підписників, звичайно ж, не обійшлося без особистих. Один з фанатів поцікавився, чи планує Аліна Гросу стати мамою до 30 років.

"Я думаю, багато дівчат планують народити до 30. Хоча я так само планувала народити до 25, але коли мені виповнилося 25, я зрозуміла, що я ще не готова. Коли Бог дасть, тоді й обов'язково народжу, але я хочу дуже багато діток", - відповіла Аліна Гросу.

Якоюсь мірою співачка знає, як це бути мамою, оскільки у неї є молодший брат. Артистка дуже близька з Мішею і нерідко ділиться спільними фото з хлопчиком.

Після невдалого шлюбу з московським бізнесменом Аліна Гросу початку серйозні відносини з його приятелем. Зараз артистка зустрічається з актором Романом Полянським, якому в жовтні виповниться 38 років. У першому шлюбі у нього народилася дочка, з якою він проводить дуже багато часу. Аліна і Рома досить близькі і фанати впевнені, що весілля не за горами.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від GROSU (@alina_grosu)

Нагадаємо, бойфренд Аліни Гросу зізнався, чому пішов від дружини.