Аліна Гросу розповіла про весілля з Романом Полянським

Аліна Гросу та Роман Полянський продовжують інтригувати публіку щодо того, які між ними стосунки. Українська співачка опублікувала нове фото з російським актором, а також відповіла на інтригуюче питання про майбутнє весілля.

Аліна Гросу розповіла про весілля з Романом Полянським - today.ua

Чутки про те, що між Аліною Гросу та Романом Полянським, який на 12 років її старше, щось є, з'явилися ще в грудні 2020 року. Тоді співачка й актор вирушили на відпочинок в Буковель. У Інстаграм-сторіз українська артистка дуже часто ділилася кадрами спільного проведення часу з красунчиком. А тому не дивно, що директ Гросу завалений питаннями про її роман з Полянським.

У Інстаграм-сторіз співачка опублікувала дуже інтимне фото з актором, ймовірно, зроблене в її будинку. На Аліні надіто плаття і піджак в клітинку, а поряд з нею зображений Роман в синіх джинсах і чорному светрі. Аліна Гросу розповіла про весілля з Романом Полянським Трохи раніше співачка відповіла на питання шанувальника про те, як вона ставиться до шлюбу і чи планує весілля з новим чоловіком.

«Ставлюся інакше :) і нікуди не поспішаю. Хочу розуміти, що поруч з людиною тримає не штамп, а емоції», - відповіла Аліна Гросу.

У минулому у зірки був невдалий шлюб з московським бізнесменом. Закохані розлучилися через кілька місяців після весілля. За словами виконавиці, виною були подружні зради з його боку.

Нагадаємо, Аліна Гросу вперше прокоментувала чутки про роман з російським актором.