Аліна Гросу знову зібралася заміж

Українська співачка Аліна Гросу неочікувано заговорила про зміни в особистому житті. Виконавиця пішла з головою в бурхливий роман із відомим актором Романом Полянським і вже замислилася про дітей та заміжжя.

Аліна Гросу знову зібралася заміж - today.ua

26-річна співачка Аліна Гросу та Роман Полянський встигли випустити дві спільні пісні. Пара дуже багато часу проводить разом, що не могло не породити чутки про швидке весілля.

Зазначимо, що виконавиця вже була одружена, проте через рік після урочистого одруження з бізнесменом Олександром Комковим співачка пережила розлучення. Про нову сім'ю Аліна Гросу говорить обережно і намагається не квапити події.

"Мені не дуже хочеться виходити заміж. Я була. Нічого не змінювалося, коли я півроку була одружена. Я в принципі люблю більше свободу, якщо чесно. Але я розумію, коли діти плануватимуться, тоді потрібна родина, велика, міцна. Але я не дуже хочу зі шлюбу в шлюб стрибати, тому я хочу бути впевненою у Ромі, у нас, у нашому майбутньому. І лише тоді щось вирішувати”, – розповіла Аліна Гросу.

Аліна Гросу знову зібралася заміж Цікаво, що в одне зі своїх інтерв'ю Роман Полянський повідомив, що готується зробити пропозицію Аліні Гросу, але не хоче її квапити. Актор чекає, коли його кохана буде готова до нового шлюбу.

Нагадаємо, раніше Аліна Гросу розповіла, хто був ініціатором розлучення із московським бізнесменом. Чому співачка спішно покинула російську столицю та повернулася до України?