Аліна Гросу влаштувала сюрприз для Романа Полянського на день народження: фото

Аліна Гросу та Роман Полянський здаються ідеальною парою. З кожним днем їхні стосунки стають все міцнішими, і артистка не раз обмовилася про весілля та дітей. Учора, 9 листопада, відомий актор відсвяткував день народження. Йому виповнилося 38 років.

Аліна Гросу влаштувала сюрприз для Романа Полянського на день народження: фото - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм успішна українська співачка опублікувала серію фотографій. У кадрі Аліна Гросу та Роман Полянський постали, ніби Бонні та Клайд. У підписі артистка присвятила коханому ніжне вітання у віршованій формі.

"Хочу тебе привітати, mon ami. Нехай чаклунством наповниться твій вік. Нехай втіляться в життя мрії твої. Будь щасливий, коханий мій чоловік", - зазначила Аліна Гросу. "Дякую, моя кохана", - ніжно відповів актор.

Аліна Гросу влаштувала сюрприз для Романа Полянського на день народження: фото Також зірка похвалилася, який сюрприз влаштувала для бойфренда. Виконавиця опублікувала кадри зі свого будинку. Вона показала, як прикрасила кімнату до дня народження Романа Полянського. Навколо висіли червоні кулі у формі серця, наповнені гелієм, а на підлозі лежало ще безліч червоних куль. Аліна Гросу влаштувала сюрприз для Романа Полянського на день народження: фото

"Ми чекаємо на гостей, стіл уже накрили. І Роман Володимирович каже всім велике спасибі", - зазначила в сториз Аліна Гросу. А Роман Полянський додав: "Велике дякую за ваші вітання. Мені дуже, дуже, дуже приємно. Дякую велике".

Аліна Гросу влаштувала сюрприз для Романа Полянського на день народження: фото Нагадаємо, Аліна Гросу вперше розповіла про особисте життя з Романом Полянським: "Плануємо дітей".