“Алкоголь - це прекрасна річ“: Вакарчук відповів на чутки про алкоголізм

Святослав Вакарчук вперше за довгий час дав журналістам інтерв'ю. Колишній нардеп розповів, чому пішов з політики, а також прокоментував чутки про те, що він вважає за краще шукати розраду в пляшці.

“Алкоголь - це прекрасна річ“: Вакарчук відповів на чутки про алкоголізм - today.ua

Відомого українського співака та соліста групи "Океан Ельзи" підловили журналісти перед концертом у палаці "Україна". Вперше за довгий час артист поспілкувався з пресою, відповівши на питання про алкоголізм. За словами артиста, він ніколи не зловживав алкоголем, ніколи ні від кого не ховався і жив звичайним життям.

"Алкоголь - це прекрасна річ, якщо, правда, не зловживати ... Та нікуди я не зникав. Я є. Я ходжу по вулицях, я не ховаюся ні від кого, я їжджу в машині без тонованих вікон за кермом. Вчора отримав штраф, як всі люди часом це роблять", - заявив Святослав Вакарчук.

Музикант, який спробував свої сили в політиці, в результаті повернувся до того, що вміє робити краще за все - творчості. Зараз разом з артистом працює не тільки його цивільна дружина Ляля Фонарьова, але і їх спільна дочка Діана. Дівчина, яка вчилася в Лондоні на менеджера по фешн-дизайну, спроєктувала і спродюсувала сцену, на якій виступав її батько. “Алкоголь - це прекрасна річ“: Вакарчук відповів на чутки про алкоголізм

"Вона у нас працює членом команди, вона отримує свою зарплату, вона тяжко працює, не спить ночами, як це і повинно бути", - розповів Святослав Вакарчук.

Дружина музиканта недавно стала артдиректором колективу. Саме Ляля придумала культову деталь на мікрофоні артиста. Своє особисте життя Святослав Вакарчук не коментує, і не говорить, чому досі не одружився зі своєю коханою.

Нагадаємо, стало відомо, чим володіє екснардеп Святослав Вакарчук: дві квартири в центрі Києва і недобудований будинок в передмісті.

ДЖЕРЕЛОtsn.ua