Алла Пугачова без макіяжу ввела фанатів в ступор: «Старість не радість»

Алла Пугачова у віці 71 року намагається виглядати молодо, красиво і стильно, щоб бути до пари своєму чоловікові, який на 27 років її молодше. Однак нова фотографія Примадонни викликала шквал емоцій у підписників зірки. Користувачі залишилися під враженням від зовнішнього вигляду артистки без макіяжу.

Алла Пугачова без макіяжу ввела фанатів в ступор: «Старість не радість» - today.ua

Відома естрадна співачка поділилася зі своїми численними шанувальниками новою фотографією в соціальних мережах. Алла Борисівна опублікувала знімок, зроблений в засніженому дворі її заміського будинку.

Співачка одягла білий пуховик і повністю відмовилася від макіяжу. У підпису до публікації Алла Пугачова привітала фанатів: «З Новим Роком!».

Серед численних компліментів від шанувальників Алла Пугачова зіткнулася з критикою на адресу своєї зовнішності. Алла Пугачова без макіяжу ввела фанатів в ступор: «Старість не радість»

«Без вій і брів», «Боже, хто це», «Я вже було злякався», «Бачу все погано, старість не радість», «Пугачова не схожа сама на себе!», «Не вдале фото», - пишуть користувачі .

Нагадаємо, Алла Пугачова влаштувала запальні танці разом зі своїми подругами під хіт «Видели ночь». Примадонна похвалилася стрункими ніжками в новому відео, яким поділився Максим Галкін.