Аллу Пугачову звинуватили в руйнуванні доль багатьох людей

Примадонна російської естради Алла Пугачова опинилася в центрі чергового, і дуже гучного, скандалу. Співачку звинуватили в умисному втручанні в долі інших людей з метою їх руйнування.

Аллу Пугачову звинуватили в руйнуванні доль багатьох людей - today.ua

Чутки про те, що Алла Пугачова може "зателефонувати куди треба" і тим самим обнулити кар'єру будь-якого артиста в шоу-бізнесі, ходили давно, але на цей раз знаменитість вперше звинуватили відкрито.

Колишня солістка популярної в 90-х групи "Міраж" Наталія Гулькіна розповіла, що Алла Борисівна не раз одним дзвінком ставила хрест на майбутньому будь-якого артиста. Якщо виконавець ставав неугодним Примадонні, його більше не запрошували на телебачення. Природно, що після цього у артиста ставало все менше прихильників, його дуже швидко забували.

Валентина Легкоступова, Михайло Муромов, Ольга Зарубіна і Ліка Стар - це лише деякі імена талановитих артистів, яким, якщо вірити чуткам, закрила шлях на сцену саме Алла Пугачова. Аллу Пугачову звинуватили в руйнуванні доль багатьох людей Якщо раніше Алла Пугачова ігнорувала плітки, то звинувачення Наталії Гулькіної Примадонна прокоментувала.

"Люди, люди, люди! Нічого зі мною не зробити вам. Я давно не вірю злим словам. Не брешіть і будете здоровішими. Бог вам суддя", - відповіла Алла Борисівна екс-солістці "Міраж" словами з ісвоєї пісні.

На сторону Примадонни став виконавець Марк Тишман. Співак і актор заявив, що Алла Борисівна багато кому допомагала підкорити шоу-бізнес, але вона не стала б втручатися в чуже життя і руйнувати кар'єру.

"Алла Пугачова - геніальна співачка і актриса, але вона не вершить долі, а живе своїм життям. У неї є своя сім'я, вона не та людина, яка буде пхати носа в чиїсь життя", - впевнений Марк Тишман.

Нагадаємо, раніше Алла Пугачова показала себе без макіяжу. Селфі співачки викликало фурор в Мережі.