Анастасія Приходько розповіла, як потрапила в психіатричну клініку

Українська співачка Анастасія Приходько відверто розповіла шанувальникам про те, як вона потрапила і проходила лікування в психіатричній клініці.

Анастасія Приходько розповіла, як потрапила в психіатричну клініку - today.ua

Анастасія Приходько без зайвої скромності повідомила шанувальникам кілька шокуючих фактів зі своєї біографії. Виявляється, співачку після падіння помістили на лікування в психіатричну лікарню, але від страху зірка українського шоу-бізнесу втекла додому.

Про важкі спогади дитинства співачка написала в своєму Інстаграм. Анастасія Приходько розповіла, що у вісім років вона випала з вікна школи з другого поверху, а у віці 16 років її побили троє хлопців. Від останнього удару дівчина впала і вдарилася скронею об цеглу. В результаті, Анастасія зі струсом мозку була доставлена в психіатричну лікарню, але вночі від страху втекла додому.

Пізніше співачка зізналася, що ніколи не випадала з вікна школи, це був вигаданий "факт" з її біографії, який вона написала в якості інтриги.

Анастасія Приходько розповіла, як потрапила в психіатричну клініку Крім того, Анастасія Приходько поскаржилася шанувальникам, що в дитинстві її змушували доношувати одяг за старшим братом, а мама і бабуся ніколи не говорили їй, що вона гарна. З цієї причини, дівчині здавалося, що чоловіком бути легше, і навіть хотіла змінити стать. Від думок про операцію Настю відвернула перше кохання.

Нагадаємо, раніше Анастасія Приходько розповіла, як вона познайомилася зі своїм другим чоловіком. Історія кохання співачки заінтригувала фанатів.