Андрій Шевченко має намір поселити українських дітей у своєму будинку в Лондоні

Автор: Анастасия Березовская

Усі українці, де б вони не були, згуртувалися для допомоги один одному. Відомий український футболіст Андрій Шевченко, який звільнився з посади головного тренера збірної України, робить все від нього залежне.

Андрій Шевченко має намір поселити українських дітей у своєму будинку в Лондоні - today.ua

Успішний спортсмен постійно записує відеозвернення, привертаючи увагу до війни, яку розпочала Росія проти України. Також він веде діалог із представниками громадськості, дипломатами та своїми друзями.

"Війна дуже жорстока, важко бачити, як руйнуються міста та гинуть люди. Я батько чотирьох дітей, і не можу терпіти, коли бачу фото вмираючих дітей, бомби, які потрапляють до дитячої лікарні. Думаю, жодна людина у світі не може цього витримати", - наголосив Андрій Шевченко.

Спортсмен зізнався, що йому вдалося домовитися з друзями, щоб прийняти в Лондоні біженців з України – переважно жінок та дітей. Живе спортсмен у розкішному особняку, який придбав на початку 00-х років за 14 мільйонів доларів. Усередині 9 спальних кімнат, басейн, спа-салон, гараж на кілька машин та власний вихід до озера. Андрій Шевченко має намір поселити українських дітей у своєму будинку в Лондоні

Популярні зараз

В Україні кардинально змінюють правила мобілізації

Укрзалізниця надала пасажирам безкоштовні послуги: які вигоди отримає подорожній разом із квитком

Українці в Польщі беруть кредити в банках на мільйони євро

Toyota показала свій найдешевший автомобіль для Європи

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Я намагаюся підтримати свою країну, привернути увагу, говорити саме про те, що відбувається. Звичайно, намагаюся збирати гуманітарну допомогу і допомагати своїй країні, народу, біженцям, - зазначив Андрій Шевченко. - Я чекав вказівок уряду, і тепер усе зрозуміло… Я в Лондоні співпрацював із послом України у Великій Британії, а також у мене є пара друзів, які хочуть допомогти. Ми збираємось прийняти тут 150 біженців та поселити їх у різних районах. Також планую поселити кількох дітей у своєму будинку”.

Нагадаємо, Євген Кошовий розповів, чому Зеленському треба вірити: "За ним завжди йшла правда".