Анджеліна Джолі знову зустрічається з колишнім чоловіком

Навколо особистого життя Анджеліни Джолі не вщухають плітки. Актриса була заміжня тричі, і останнім часом все частіше зустрічається з одним з колишніх чоловіків. Подейкують, коли вони разом, то буквально світяться від щастя.

Анджеліна Джолі знову зустрічається з колишнім чоловіком - today.ua

Не встигли шанувальники переварити інформацію, що зірка фільму "Лара Крофт" зустрічається з молодим канадським виконавцем The Weeknd, який, між іншим, значно молодший за неї, як Анджеліна Джолі дала новий привід для обговорень. В черговий раз артистку помітили в компанії з її колишнім чоловіком, актором Джонні Лі Міллером.

Парочку зловили після спільної вечері в одному з елітних закладів Беверлі-Хіллз. Очевидці стверджують, що ексзакохані жваво розмовляли, багато сміялися, а їх очі іскрилися щастям.

Анджеліна Джолі і Джонні Лі Міллер, відомий за серіалом "Елементарно", були одружені в період з 1996 по 1999 роки. Попри те, що вони розлучилися, актриса завжди дуже ніжно і позитивно відгукувалася про колишнього. Анджеліна Джолі знову зустрічається з колишнім чоловіком Разом їх бачать не вперше. Раніше вони вже вечеряли разом, а коли Анджеліна Джолі приїжджала в Нью-Йорк, її помічали на вході в апартаменти актора з пляшкою вина. Однак варто нагадати, що зірка все ще судиться зі своїм третім чоловіком, актором Бредом Піттом, намагаючись відсудити у нього опіку над дітьми і деяке майно.

Нагадаємо, Анджеліна Джолі побила світовий рекорд після реєстрації в Інстаграм.