Дружина Григорія Решетника розповіла про своє ставлення до епідуральної анестезії

Автор: Анастасия Березовская

Дружина Григорія Решетника - багатодітна мама. До 31 року Христина народила трьох дітей і всі три рази своїми силами, без застосування епідуральної анестезії. Молода матуся розповіла про власний досвід, і чому обрала саме такий шлях при всіх своїх можливостях.

Дружина Григорія Решетника розповіла про своє ставлення до епідуральної анестезії - today.ua

Христина і Григорій Решетник - щасливі батьки трьох хлопчиків, молодший з яких з'явився на світ у листопаді 2020 року. Всі три рази дружина відомого українського ведучого народжувала самостійно без застосування знеболюючих препаратів.

«Епідуральна анестезія - так чи ні? В моєму випадку - від епідуралки я відмовилась. Всі три рази, троє пологів, я свідомо не хотіла обезболюватись і підписувала документи про відмову», - зазначила Христина Решетник.

Дружина ведучого шоу «Холостячка» пояснила, що знайшла для себе ідеальний спосіб, як зробити так, щоб пологи пройшли за планом і анестезія їй не знадобилася. Пройшовши курси для майбутніх батьків, Христина «провела роботу» над собою і своїм психологічним станом. Жінка всіляко налаштовувала себе на те, що все буде добре, що це природний процес, закладений природою, а тому нічого небезпечного в цьому немає. Дружина Григорія Решетника розповіла про своє ставлення до епідуральної анестезії

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

«Головне відсутність страху перед процесом, який блокує і зажимає організм, а нам потрібне повне розслаблення», - підкреслила багатодітна матуся.

Дружина Григорія Решетника хотіла пройти весь шлях разом з дитиною, «якій нелегко, боляче і складно» в цей момент, як і мамі.

«Ну як це - моя дитина готується до народження, а я буду відпочивати?», - пожартувала Христина.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Попри те, що дружина Решетника для себе вирішила відмовитися від анестезії під час пологів, вона не відмовляє інших жінок, відзначаючи, що це особистий вибір кожної мами.

Нагадаємо, Григорій Решетник з сім'єю зустрів Різдво у Львові. У Мережі з'явилися святкові фото популярного телеведучого.